Kurumsal 
Copyright © 2013 Debreli Motors
Designed and Powered by Medialife & Ata Bililşim
Kurumsal
1985 yılında otomotiv dünyasına giriş yapan Debreli Motors, dünya dinamiklerinin ve beklentilerinin doğru analiz edilmesiyle birlikte, geçmiş tecrübelerin getirdiği bilgiyi yerinde kullanarak, başarıya ulaşacağı sinyallerini, kuruluşunun ilk dönemlerinde vermeye başlamıştı. Zaman içinde Debreli Motors ekibine katılan, deneyimli ve vizyon sahibi çalışanlarımızın da, hedeflerimize ulaşmamızda ve şirket ruhumuzu oluşturmamızda çok büyük emek ve gayretleri olmuştur.

Her biri konusunda uzman 20 kişilik genç ve dinamik bir ekibe sahip Debreli, satış, lojistik destek ve operasyonel kiralama konularında hizmet vermektedir.

Rekabetin çok yoğun yaşandığı otomotiv sektöründe, geniş bir bakış açısı ve yenilikçi yaklaşımı ile portföyünü sürekli geliştiren ve büyüten Debreli, geleceğe dönük yeni projeleri ile ikinci el, ihale usulü toplu satış ve iş makinası satış işlemlerine farklı bir boyut ve yapı oluşturmayı kendisine misyon edinmiştir. Halkımıza en iyi hizmeti sunabilmek adına 2. şubemizde 2012 yılında açılmıştır.
Servis Bakım     |     Sigorta
TR | ENG