WhatsApp icon

Hakkımızda

Tarihçemiz

1985 yılında otomotiv dünyasına giriş yapan Debreli Motors, dünya dinamiklerinin ve beklentilerinin doğru analiz edilmesiyle birlikte, geçmiş tecrübelerin getirdiği bilgiyi yerinde kullanarak, başarıya ulaşacağı sinyallerini, kuruluşunun ilk dönemlerinde vermeye başlamıştı. Zaman içinde Debreli Motors ekibine katılan, deneyimli ve vizyon sahibi çalışanlarımızın da, hedeflerimize ulaşmamızda ve şirket ruhumuzu oluşturmamızda çok büyük emek ve gayretleri olmuştur. Her biri konusunda uzman 20 kişilik genç ve dinamik bir ekibe sahip Debreli, satış, lojistik destek ve operasyonel kiralama konularında hizmet vermektedir. Rekabetin çok yoğun yaşandığı otomotiv sektöründe, geniş bir bakış açısı ve yenilikçi yaklaşımı ile portföyünü sürekli geliştiren ve büyüten Debreli, geleceğe dönük yeni projeleri ile ikinci el, ihale usulü toplu satış ve iş makinası satış işlemlerine farklı bir boyut ve yapı oluşturmayı kendisine misyon edinmiştir. Halkımıza en iyi hizmeti sunabilmek adına 2. şubemizde 2012 yılında açılmıştır.

Misyonumuz

Beklentilerin üzerinde yaratıcı bir hizmet sağlamak, faaliyette bulunduğumuz sektörde müşteri memnuniyetini esas alarak Kıbrıs’ın en çok tercih edilen şirketi olmak ve başarılarımızı sürekli kılarken kaliteli, dürüst, hizmet anlayışımızı geleceğe taşımaktır. Markalarımızın gücünü, en kaliteli şekilde sizler ile buluşturan; içimizde barındırdığımız şeffaflık, dürüstlük ve çalışma azmiyle koşulsuz müşteri mutluluğunu sağlamak için her zaman çalışmalarını sürdürecektir.

Vizyonumuz

Araç satışdan aracın sahibine teslimine kadar güvenilir ve kaliteli hizmet sunarak çalışanlarımız ile yarattığımız güç birliği ile müşteri memnuniyetini sağlarken müşterilerine ve çalışanlarına karşı sorumlu, çözüm üreten ve doğru bilgi veren daima mükemmelliği esas alarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Türk otomotiv sektöründeki gelişmelere paralel olarak ülkemizin her geçen gün artan ihtiyaçlarına cevap vermek üzere,KKTC bölgesinde oluşturulan geniş yelpaze ve marka portföyü sayesinde öncü firma olmayı kendine ilke edinmiştir.

Müşteri Memnuniyeti

Her zaman müşteri memnuniyeti için çalışıyor, bütün hizmetlerimizi müşteri odaklı yapıyoruz.

Güvenilirlik

7 Gün 24 Saat eksiksiz üstün performans sağlayan, son model araçlarımız ve profesyonel ekibimiz ile sektörde öncülüğümüzü korumaya devam ediyoruz.

Satış

Satış öncesi ve satışta bütün belgeleri sunup, sorularınızı cevaplıyor; En uygun fiyata en kaliteli hizmeti sizlerle buluşturuyoruz.

Satış Sonrası Takip

Satış sonrası takibin önem derecesinin farkında olup, satış sonrasında aracınızın performansı ve güvenli bir sürüş sağlamasını sağlıyoruz.

Kaliteli Hizmet

Yaptığımız işe hakim, titiz çalışıyor ve tüm sektörlerdeki müşterilerimiz için yüksek kalitede hizmetler üretiyoruz.Sizlere en iyi fiyatları sunuyor ve en kaliteli araçları, uygun fiyatlarla almanızı sağlıyoruz.

İnsan Kaynakları

Günümüzün rekabet ortamında farkı yaratanın insan olduğu bilincinden hareketle, ulusal ve uluslararası alanda hizmet veren şirketimizde; İnsan Kaynakları Politikamızın temel dayanağıdır.

Bakım Hizmetleri

Aracınızın satışında olduğu kadar bakım ve onarımına da önem verir. Profesyonel servis ekibi ve teknisyenlerimiz, aracınızın performansı ve güvenli bir sürüş sağlamasına yardımcı olurlar.

Yüksek Güvenlik

7 Gün 24 Saat eksiksiz üstün performans sağlayan, son model araçlarımız ve profesyonel ekibimiz ile sektörde öncülüğümüzü korumaya devam ediyoruz.

36 Yıllık Deneyim

36 yılı aşkın tecrübemiz ile Kıbrıs'ta araç sektöründe en deneyimlisiyiz. Her zaman müşteri odaklı düşünce yapımız ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Ekspertiz Onaylı Araçlar

Kontrolleri tamamen sağlanmış ve ekspertiz oynayından geçmiş, gönül rahatlığı ile satın alacağınız araçlar sunmaktayız.

Telefon

Adres

15 Ağustos bulvarı, Larnaka Yolu / G.Mağusa