WhatsApp icon

Servislerimiz

Hizmetlerimiz

Debreli Motors, aracınızın satışında olduğu kadar bakım ve onarımına da önem verir. Son derece profesyonel servis ekip ve teknisyenlerimiz, aracınızın performansı ve güvenli bir sürüş sağlamasının yanında, ikinci el değerini de en üst düzeyde korumanıza yardımcı olurlar. Debreli Motors merkezinde, aracınızın her parçasını yakından tanıyan uzman kişilerce verilen profesyonel hizmet ve kaliteli orijinal yedek parçalar sayesinde, ödediğiniz ücretin karşılığını alacağınıza emin olabilirsiniz. Mobil parça onarımı, oto hasar onarımı, mini hasar onarımı, radyatör tamiri, cam çatlağı ve oto bakım hizmetleri gibi diğer verdiğimiz tüm hizmetler için iletişim kısmından bize ulaşıp, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

image description

Araç Sigortası

Aracınızı 7 gün 24 saat güvence altında tutan Zirve Sigorta’nın sunduğu zengin araç sigortası seçenekleri, ihtiyaçlarınıza cevap vermek için hazırlanmıştır.

image description

Yağ & Filtre Değişimi

15.000 km aralıklarla yağ filtrenizi ve motor yağınızı kontrol ettirmek ve araç üreticisi teknik değerleri uyarınca değiştirilmesini sağlamak iyi bir fikirdir.

image description

Motor Tamir

Eğer aracınızın motorunda bir sorun varsa sorununuzun giderilmesinden, onarım ve bakımına kadar aracınız, Debreli Motors'da emin ellerdedir.

image description

Periyodik Bakım

Periyodik bakım, küçük sorunların büyüyerek, yüksek maliyetli sorunlara dönüşmesini önler. Böylece hem sizi hem de aracınızı korumaya yardımcı olur.

image description

Geniş Hizmet Yelpazesi

“Mini Onarım”, “Mobil Onarım”, “Hasar Onarımı”, “Mekanik Onarım” ve “Oto Bakım” hizmetleri altında onlarca hizmet ve onarım çözümü Debreli Motors’ta sizi bekliyor.

image description

Klima Servisi

Klima çoğu araçta standart bir özellik haline gelmiştir ve en iyi şekilde çalışmasını ve uzun bir kullanım ömrü olmasını sağlamak için düzenli kontrol edilmesi gerekir.

İletişim Bilgileri

 • Email

  info@debrelimotors.com

 • Telefon

  0533-833-03-33

 • Adres

  15 Ağustos bulvarı, Larnaka Yolu / G.Mağusa

 • Çalışma Saatleri

  Hafta içi : 8:00 - 17:00

  Cumartesi : 8:00 - 17:00

  Pazar : Kapalı

 • Servis Saatleri

  Hafta içi : 8:00 - 17:00

  Cumartesi : 8:00 - 17:00

  Pazar : Kapalı

İletişim Formu